Odhad nemovitosti pro dědické řízení online

Zdědili jste nemovitost? Pak potřebujete ocenění nemovitosti pro dědictví, abyste mohli vše vypořádat. HYPOX vám online během pár minut připraví odhad nemovitosti a veškerou dokumentaci pro notáře. Nikam nemusíte chodit, ani volat.

Ocenit nemovitost
inherited building image

Ocenění nemovitosti pro dědictví a potřebné dokumenty pro notáře

Splňuje všechny předpisy a požadavky českého práva.

Všichni notáři v ČR jej akceptují jako doklad pro soudní řízení.

Dokument obsahuje všechny potřebné informace – hodnotu spočítanou ke dni úmrtí, přehled nemovitostního trhu i informace o nás jako zpracovateli ocenění.

Ocenění pro dědictví je nyní dostupné pouze pro byty. Rodinné domy chystáme.

Jak to funguje

1.

Vyplňte krátký a jednoduchý formulář o nemovitosti.

2.

Zaplaťte přes zabezpečenou platební bránu.

3.

Stáhněte si potřebné dokumenty pro notáře.

Stáhněte si ukázkové PDF
pie chart image

990

za kompletní balíček
Ocenit nemovitost
pad lock

100% bezpečné

pad lock

Ocenění je připraveno do 5 minut

decoration

Co říkají naši uživatelé?

Napsali o nás

Proč si vybrat ocenění nemovitosti od nás

Skvělá cena

HYPOX vám ocenění pro pozůstalost zpracuje zcela automatizovaně. Díky tomu vám kompletní dokumentaci pro notáře můžeme nabídnout za mnohem nižší cenu než realitní kanceláře a odhadci, kteří posudek připravují ručně.

Připraveno za 5 minut

Jinde na podklady čekáte několik dní. U nás budete mít všechny potřebné papíry v ruce do pěti minut. Stačí vyplnit krátký formulář, zaplatit a stáhnout si PDF.

Nemusíte s nikým mluvit

Vysvětlovat celou situaci realitnímu makléři je nepohodlné. Navíc realitka vám nemovitost ocení s vidinou, že ji následně i prodá. My vám jen připravíme podklady pro notáře a nikdo vás nebude uhánět.

Zdědili jste nemovitost? Získejte veškeré podklady pro dědické řízení do pěti minut z pohodlí domova.

Ocenit nemovitost
buildings image

Kdo pro vás ocenění připraví?

HYPOX.cz je součást Dataligence s.r.o., která spravuje komplexní a nejrozsáhlejší databázi obsahující souhrnné informace o nemovitostech pro bydlení, o bytových domech, starších panelových bytech, starších cihlových bytech i bytech v novostavbách a rodinných domech. Spravuje informace o aktivitě trhu, o všech prodejích i o prodejních cenách. Naše data a nástroje pro online oceňování nemovitostí jsou vhodná a akceptovatelná pro Ocenění majetku pro dědictví, protože stejná data a nástroje používá většina českých bank a pojišťoven pro oceňování nemovitostí.

Často kladené otázky

Ocenění nemovitosti pro pozůstalost je detailnější a jeho výstupem je komplexní PDF, které vám poslouží jako podklad pro dědické řízení. Ocenění pro sledování portfolia se naopak hodí, když si chcete sledovat vývoj hodnoty své nemovitosti nebo nemovitosti, která vás investičně zajímá.
Nestačí. Naše ocenění zdarma, které můžete v HYPOXu rovněž využít, počítá aktuální cenu nemovitosti. Notář ale při dědictví potřebuje odhad k datu úmrtí majitele. Tuto cenu najdete v našem ocenění pro dědictví. Zároveň PDF pro notáře obsahuje další důležité informace – z kolika transakcí jsme počítali, v jaké oblasti a v jakém čase. Tyto údaje jsou pro podklad zásadní a v ocenění zdarma je neukazujeme.
Ano. Naše data využívají největší české banky a pojišťovny, které podle nich počítají zástavy hypoték, pojištění a mnohem víc. Jsme tak tržním standardem, podle kterého se řídí stále víc organizací a firem. Při přípravě produktu jsme s předními českými notáři ladili finální podobu PDF, a proto vám jej bez problému přijmou. HYPOX ocenění pro dědictví lze použít tehdy, pokud dědici uplatní Společné souhlasné prohlášení dědiců nahrazující soupis pozůstalosti. V případě sporu se musíte obrátit na soudního znalce. Pokud byste narazili na problém, napište nám na hypox@dataligence.cz
V naší databázi je více než milion transakcí. HYPOX zpracovává výhradně oficiální údaje o skutečně provedených prodejích (transakcích), které získává z údajů a listin Katastrálních úřadů. Transakční ceny vychází z údajů o cenách evidovaných v Katastru nemovitostí na základě informací uvedených přímo v kupních smlouvách. Jedná se o celkovou konečnou cenu v Kč. Data vychází ze seznamů nemovitostí, ke kterým byl v rámci celé ČR zapsán cenový údaj (statistika ČÚZK). Zohledněny byly nemovitosti, u kterých se v roce 2014 až 2023 objevila listina mající povahu kupní smlouvy – "smlouva kupní" nebo "dohoda o převodu vlastnictví".
Ano, můžete si stáhnout ukázkový PDF report s demo daty. Ostrá data pro svou konkrétní nemovitost uvidíte v aplikaci po zaplacení.
Bucharova 2641/14 - Praha 5 PSČ: 158 00Dataligence s.r.o.IČ: 24160130DIČ: CZ24160130
O nás
Pro kohoProč HYPOXKdo za tím stojíHypotékaCeníkBlog
Obraťte se na nás
hypox@dataligence.cz

2023 © Copyright: Dataligence s.r.o.