Ocenění nemovitosti zdarma a online

Využijte naše ocenění bytu nebo ocenění rodinného domu zdarma. HYPOX vám spočítá skutečnou hodnotu, podle které se řídí přední české banky. Navíc vám nebude volat žádný makléř, aby od vás nemovitosti získal do prodeje.

Ocenit nemovitost
property with valuation numbers

Výhody online ocenění majetku HYPOX

Odhad do 3 minut

Většinu odhadů ručně zpracovává realitní makléř. HYPOX to zvládne automaticky, online a během pár minut. Stačí zadat povinné údaje, které víte z hlavy.

Stejný výsledek jako v bance

Náš oceňovací model používají přední české banky. Co to znamená pro vás? HYPOX vám neřekne náhodné číslo, ale stejnou hodnotu jako v bance při vyřizování hypotéky.

Nejlepší data

Pro odhad nepoužíváme tužku a papír, ale nejkomplexnější data stovek tisíc prodejů a nabídek, kterými krmíme náš oceňovací model. Díky datové vědě vám spočítáme přesnou cenu.

Co říkají naši uživatelé?

Ocenit byt nebo rodinný dům online

property

Napsali o nás

Sledujte vývoj ceny v čase

HYPOX zná ceny nemovitostí od roku 2015. Kromě aktuální ceny vám bleskově spočítá a zobrazí vývoj ceny v čase a zhodnocení.

Nikdo vás nebude uhánět

Většina odhadů zdarma funguje jako zdroj kontaktů pro realitní makléře. Ti vás pak uhánějí, abyste jim oceněnou nemovitost dali do prodeje. To vám HYPOX neudělá.

Sledujte své portfolio

Uložte si oceněný byt nebo rodinný dům do svého portfolia a mějte přehled, jak se zhodnocuje váš majetek. Data aktualizujeme každý měsíc, takže budete vždy vědět aktuální cenu.

a laptop with opened Hypox site

Co všechno vám ocenění nemovitosti zdarma ukáže?

Kromě aktuální hodnoty uvidíte během okamžiku i vývoj v čase od roku 2015, průměrné roční zhodnocení, vývoj cen nemovitostí v lokalitě, porovnání s kupní cenou a mnohem víc.

Bucharova 2641/14 - Praha 5 PSČ: 158 00Dataligence s.r.o.IČ: 24160130DIČ: CZ24160130
O nás
Pro kohoProč HYPOXKdo za tím stojíHypotékaCeníkBlog
Obraťte se na nás
hypox@dataligence.cz

2023 © Copyright: Dataligence s.r.o.